Alatura-te echipei Total Contabilitate

Suntem o echipa tanara de profesionisti dedicati care ofera servicii de contabilitate, consultanta fiscala, gazduire sediu social si infiintari societati comerciale.

De ce sa lucrezi cu noi?

Pentru ca suntem buni, anticipam si rezolvam problemele, iar serviciile noastre sunt la cele mai inalte standarde de calitate.
Descrierea postului
Contabil senior pentru evidenta contabila si financiara pentru un portofoliu de clienti alocat.

Cerinte:

– experienta 3 – 5 ani in domeniul contabilitatii
– cunostinte în operarea programului de contabilitate Saga, MS Office (Word si Excel).
– acuratete, calitate și rapiditate a muncii
– persoana proactiva, atenta la detalii, harnica, serioasa, punctuala, sociabila, adaptabila la nou si la provocari
– cunostințe solide in ceea ce priveste legislatia in vigoare privind domeniul financiar-contabil
– Competente IT la un nivel mediu;
– Capacitatea de analiza si deductie logica;
– Atentie la detalii, meticulozitate;

Reponsabilitati:

– Inregistrarea documentelor pentru un portofoliu de clienti;
– Efectuarea de operatiuni specifice închiderilor contabile lunare;
– Intocmirea statelor de plata, contracte de munca, incetari, dosare de personal;
– Pregatirea declaratiilor si raportarilor lunare si periodice;
– Intocmire bilanturi.

Se ofera:

– Contract perioada nedeterminata,
– Mediu de lucru placut si profesionist;
– Pachet salarial motivant în funcție de experienta si performanta.
Activitatea se va desfasura la punctul de lucru al societatii, din Soseaua Colentina, nr 16.

De ce sa lucrezi

la noi

Suntem o echipa tanara, vesela intr-un mediu de lucru placut si linistit

  • Salariu competitiv
  • Prime si bonusuri
  • Dezvoltare profesionala si training-uri.

Aplica acum!

Tipul de fisiere acceptate: Word sau Pdf